fw-1

سادگی و طراوت

در فضای اندرونی

fw-1

خط پایان بی نظمی و نا آراستی

در فضای داخلی

fw-1

آسودگی خاطر و شادابی

تجربه فراموش نشدنی با تیم اندرونی

ما به اندرونی شما معنای تازه و جلوه درخشانی از زیبایی هدیه خواهیم داد!

تجربه ۳۰ سال کار تیمی قدرتمند در عرصه دکوراسیون داخلی، بهترین پشتوانه برای اعتماد شما سروران عزیز است!

اجرای پروژه های متعدد طراحی داخلی و دکوراتیو تجاری، نمایشگاهی و مسکونی در تمامی سبکها!

آنچه اندرونی را از سایر طراحان متمایز میکند!

اندرونی به معنای واقعی یک تیم تمام عیار و منعطف است. اندرونی اینجاست تا غیر ممکن ها را ممکن سازد و دنیای جدیدی را برای شما نقاشی کند تا از طرح های تکراری و ساده بیرون آیید. انفولد دارای یک اتاق فکر بینظیر، قدرتمند و کارآمد است که به شما اجازه میدهد بدون دغدغه سفارشگزاری نمایید!

  • بهره مندی از تیم مجرب و باسابقه
  • دارای قابلیت استارت سریع پروژه از مرحله بازدید تا ارائه ایده ها
  • تنوع بصری در کنار قیمت تمام شده مناسب با هر سلیقه و توان
  • طراحی بسیار مدرن یا سنتی و منعطف و سازگار با محیط مد نظر شما …

درباره ما

اندرونی هم اکنون به یک برند نام آشنا در میان طراحان داخلی تبدیل شده است. ما همواره بهترین روشها را ارائه میکنیم و کار با کیفیت را برای مقصودتان پیادهسازی میکنیم.

ما این اطمینان را به شما میدهیم که همواره بهترین ها را برای شما ارائه دهیم چرا که رضایت شما باعث افتخار ماست و این حقیقتی است که این حقیر  را به اینجا که هستیم رسانده است.

همچنین کیفیت مصالح ما در بالاترین سطح در مقایسه با سایرین قرار دارد چرا که ما کیفیت را بر کمیت مقدم میداریم و تلاش همیشگی ما حفظ بالاترین کیفیت است.

علاوه بر مشتریان محترم ایرانی، افراد زیادی از خارج از کشور ما را به عنوان شریکی در اجرای دکور خود انتخاب کرده اند و طرح های مورد نیاز خود را از ما تهیه میکنند. امروز ما بسیار خرسندیم که توانسته ایم اعتماد شما را به دست اوریم و این است مایه فتخار وردپرس یار.

با ما باشید …

 • بازدید سریع و دقیق محل پروژه

  حضور به موقع در محل پروژه و بازدید دقیق زوایا و ابعاد کار، اولین شرط موفقیت در برآورد صحیح خواهد بود که ما انجام خواهیم داد!

 • ارائه پیش طرح و برآورد هزینه و پیشنهاد آلترناتیوهای مطمئن و زیبا !

  تمام محصولاتی که در وردپرس یار عرضه میشوند دارای پشتیبانی میباشند. اگر از دنبال کنندگان ما بوده باشید، حتما تا کنون متوجه این امر شده اید که پشتیبانی مهم ترین اولویت کاری ماست.

 • تعهد کامل به زمان بندی پروژه و اجرای به موقع آن بر طبق نقشه توافقی!

  شما با هزینه ای که برای یک محصول پرداخت میکنید عملا از خدمات و به روزرسانی های مربوط به آن محصول برخوردار خواهید شد. تمامی آپدیت ها به صورت رایگان برای خریداران ارسال میشود.

 • تحویل و گارانتی طرح از لحاظ کارآیی و عمر مصالح!

  برای تمام محصولات ویژه در صورت تمایل خریدار، نصب و راه اندازی به صورت رایگان انجام میشود. همچنین برای قالب ها در صورت تمایل، دمو فارسی نصب خواهد شد. پس با ما تماس بگیرید …

::. نظر مشتریان درباره ما .::

زهره خوشکام

تیم اندرونی فوق العاده هستند و من به نوبه خودم از زحمات این عزیزان بویژه مدیر محترم و خوش فکر این مجموعه یعنی جناب مهندس پیرحیاتی ممنونم که دیزاین داخلی شرکت ما رو متحول کردند.

زهره خوشکاممدیرعامل شرکت مهندسی پرند
امیرهوشنگ نصر

آشنایی با اندرونی یک تجربه فوق العاده برای شرکت و فروشگاه ما بود و کار این تیم تأثیر بسزایی در فروش ما و جذب مشتری داشت، واقعاً از طراحی هارمونیک و زیبای استاد پیرحیاتی سپاسگزارم!

امیرهوشنگ نصرمدیر فروشگاه مرکزی ایستاوردپرس یار
مک آرتور

من طراحی متفاوتی در سایر کشورها دیده بودم اما فکر نمیکردم در ایران هم طراحان زبده و توانمندی در قواره بین المللی باشند و تیم اندرونی از این لحاظ بی نظیرند!

مک آرتورمدیر بین الملل سامسونگ در ایران
ناتاشا آلن

دکوراسیون طراحی شده توسط تیم اندرونی، شگفت انگیز ترین ایده پردازی دفاتر هواپیمایی دنیا است!

ناتاشا آلنمدیر ارتباطات نمایندگی هواپیمایی لوفت هانزای ایران

::. آمار فعالیت تیم ما .::

390

پروژه ملی و فراملی

8000

ساعت همکاری سازمانی

350000

متر مربع طراحی فضا

3500

مشتری راضی

با تیم قدرتمند اندرونی کیفیت واقعی را تجربه کنید. طعم فضای دلپذیر را بچشید. دیزاین واقعی را ببینید. در نهایت وارد دنیای حرفه ای شوید.